Onyx Graphics Poster Shop - plotekspert.pl

Plotekspert
Plotekspert
Przejdź do treści

Onyx Graphics Poster Shop

Oprogramowanie

OPROGRAMOWANIE ONYX POSTERSHOP

           

Oprogramowanie ONYX PosterShop RIP zapewnia wszystkie narzędzia wymagane do uzyskania wydruków o wysokiej jakości. Operatorzy plotera z łatwością będą mogli zarządzać wieloma urządzeniami w środowisku produkcyjnym, automatyzując rutynowe zadania, co zmniejsza liczbę błędów i zapewnia większą ogólną wydajność. Dzięki ONYX PosterShop dostawcy usług poligraficznych mogą korzystać z innowacyjnej technologii kolorystycznej na sprawdzonej platformie oprogramowania RIP, która zapewnia łatwość użytkowania i moc potrzebną do szybszego wytwarzania nadających się do sprzedaży wydruków.


Zintegrowany proces drukowania i cięcia, obsługujący setki urządzeń i ich kombinacji, umożliwia pracę na zestawach drukująco-tnących na przykład ploter drukujący Mutoh plus ploter tnący Summa, Kona, Graphtec dzięki zintegrowanemu Cut-serwerowi bez dodatkowych procesów.  Zapewnia podgląd ścieżek cięcia przed wysłaniem prac do produkcji.
W najnowszej wersji możesz łatwo modyfikować zadania bez przełączania aplikacji dzięki dostępowi do właściwiści zadania z poziomu kolejki RIPQueue. Szybko przeglądaj informacje o zleceniach i dane klientów dzięki opcji JoB Ticketing. Możesz przyspieszyć swoją pracę i zminimalizować ilość decyzji dzięki szybkim ustawieniom i nielimitowanym zestawom Onyx Quick Sets oraz Hot Folders. Korzystaj z łatwego w użyciu  narzędzia do kalibracji w celu utrzymania stałej jakości druku, dodatkowo możesz samodzielnie tworzyć profile ICC. Profilowanie podłoży jest bardzo proste dzięki procesowi PRINT>READ>NEXT dodatkowo funkcjonalność PowerChroma oszczedza atrament ograniczając koszty.


ONYX POSTERSHOP wymagania sprzetowe:
System operacyjnyMicrosoft Windows 7/10 PROFESJONAL 64-bit (nie obsługiwany system 32-bitowy)
ProcesorPełne wsparcie dla procesorów wielordzeniowych
Pamięć RAMMinimum 8 GB ( zalecane 4GB na jeden rdzeń procesora )
Twardy dysk1 dedykowany dysk systemowy, 1 dedykowany dysk dla ONYX <250GB
Porty Jeden wolny port USB dla klucza licencyjnego
Oprogramowanie Onyx
OnyxRip
Onyx RIP                                 
Plotekspert
Wróć do spisu treści