Mutoh 1341 SR PRO - plotekspert.pl

Plotekspert
Plotekspert
Przejdź do treści

Mutoh 1341 SR PRO

Plotery/Urządzenia > MUTOH

MUTOH XpertJet 1341 SR PRO

     Ploter drukujący Mutoh XpertJet 1341 SR PRO jest urządzeniem o niewielkich rozmiarach i wysokiej jakości druku. Idealnie nadaje się do produkcji żywych grafik reklamowych, naklejek, oznakowań. Umożliwia również druk na wszelkich materiałach typu folie, banery, tapety, papiery plakatowe, papiery fotograficzne, płótna malarskie typu canvas. W ploterze zastosowano nowego typu głowicę drukującą AccuFine. Głowica w porównaniu z poprzednimi modelami charakteryzuje się poprawioną precyzją adresowania kropel oraz wiekszą wydajnością ze względu na powiększoną szerokość roboczą.

Model XPJ-1341SR PRO wyposażony jest w technologię optymalizacji druku i-screen niwelującą pasmowanie oraz poprawiającą gradnienty kolorystyczne. W ramach zwiększenia wygody pracy ploter wyposażony jest w zautomatyzowane procesy Nozzle Select Area,FeedMaster,DropMaster2,Media Tracker podobnie jak jej większe odpowiedniki 1641 SR PRO czy 1682 SR.

Ploter w standardzie wyposażony jest w nawijarkę zadrukowanego materiału, trójstrefowy stół grzejny zapewniający prawidłowe suszenie drukowanego materiału. Ten dodatkowo wyposażony jest w rolki o regulowanej sile docisku oraz uchwyty mediaclamp zabezpieczające krawędzie drukowanego materiału.       

     Wygodny dostep do przestrzeni serwisowych zapewnia łatwą obsługę codzienną. Automatyczne kalibracje zarówno uni-dir oraz bi-dir jak i automatyczna kalibracja PF Adjustment pozwala na szybką zmianę rodzaju materiału z zachowaniem perfekcyjnego druku. Na chwilę obecną możemy zaproponować dwa atramenty oryginalne z wykorzystaniem workowego systemu zasilania lub kaset jak i sprawdzony od lat alternatywny atrament MaxInk Ultra w raz z systemem samoresetujących kart chipowych.

Ploter może zostać wyposażony w oprogramowanie Onyx Rip Center w najnowszej wersji 21/22 lub autorskie oprogramowanie firmy Mutoh - VerteLith .    
   
 • rozdzielczości druku 1200 / 900 / 600 / 300 dpi
 • trzy wysokości głowicy L/M/H - 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm
 • jedna głowica drukująca Mutoh AccuFine CMYK
 • wielkość kropli stała lub zminna od 3.5 do 35 pl
 • typ atramentu UMS, MS41, MaxInk Ultra
 • maksymalna prędkośc druku 53 m2/h
 • maksymalna szerokość materiału 1361 mm
 • maksymalna szerokość druku 1361 mm
 • maksymalna grubość materiału 0.3mm, 2.5mm, 2.8mm
 • wymiary ploter: 1188x839x545mm, waga 72 kg
 • dedykowane oprogramowanie: Onyx RIPCenter lub VerteLith

Xpertjet 1341SR PRO - Fabrycznie nowySystem satłego zasilania 1,2L CMYK MaxInk ULTRAZestaw kart samoresetujących MaxInk ULTRAOprogramowanie sterująceZestaw profiliInstalacjaSzkolenie

Plotekspert
Wróć do spisu treści